25 Haziran 2007

Denizyıldızının beyni yoktur*


Stadyumdaki mezuniyet her zamanki gibi çok komikti! Herkes çok yaratıcıydı ama Ayşe torpili bir tek maden mühendisliğine geliyor! "En azından ODTÜ!" afişi aklıma geldikçe hala gülüyorum.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


.
ç
ç
.
İktisat'ın "Parayla Saadet Olmaz"ı, Bilgisayar Mühendisliği'nin "Anne Bitti!" ve "Yan gelip yatmadık, bölümde sabahladık"ları, Uluslarası'nın "Eeee.. Ne olacak şimdi? AB'ye girecek miyiz?" i süperdi. 2 sene jet gibi geçti. Gerçi stadyumdan seyretmek de, en az orada yürümek kadar eğlenceliydi.


Uzun zamandır göremediğim bir sürü arkadaşımı gördüm. Can'ın mezuniyeti vesile oldu, çok da harika oldu. Bizim Can, 7 senede anca mezun olunca herkes geldi tabi bu olayı kutlamaya! Birlikte saatlerce oturup, nasıl da eğleniyormuşuz biz. Herkesin başka başka şehirlere taşınması, eskiden tüm günlerimizi birlikte geçirirken şimdi anca ayda bir görüşüyor olmak aslında pek bir şeyi değiştirmiyormuş. Keşke daha çok görüşebilsek ama yine de, az görüşüyor olsak da, bu kadar sevdiğim arkadaşlarımın olması, üniversite hayatının bana süper arkadaşlar kazandırmış olması beni çok mutlu ediyor.


Selçuk'un başarılı organizasyonu tıkır tıkır işledi. Tören sonrası Drunk'ta şampanyamızı patlattık, pastamızı yedik ve içtik de içtik. Baran, Can, Erdem ve Büşra tam şu sıralarda Bodrum'a giden bir otobüsteler ve ben çoook isterdim onlarla olmayı..

Her zamankinden çok güzel filmler seyredesim, çok güzel kitaplar okuyasım var. Blonde Redhead konserine gidememek de çok fena.Peki siz Petek Dinçöz'ün şarkısını duydunuz mu?Bırak uzaktan gözlerinle kesmeyüü

Bırak yalandan rüzgar gibi esmeyüüüBen şu an deniz kıyısında güneşleniyor olsam, yemin ederim ki arkadan bu şarkı bile çalsa hiç tınlamazdım.

*gerçekten

11 yorum:

gezicini dedi ki...

sevgili ayse
biz de cumartesi günü odtü mezunlar gününde idik. artık yıllar hızla ilerledigi için etrafta fazla arkadaş ta kalmadı.
ilk mezun oldugumuz yıllara ozendim şimdi :-)
sevgiler
gorki

$afak dedi ki...

harika pankartlar. gülmekten öldüm :))) "en azından ottü" nedir ya :)

$afak dedi ki...

sana diceklerim var aysecan! dırdırdır blog ac! hani gelip bakmak, yorum yazmak!!

kapıyorum blogu artık sürekli her post a 327392837 yorum yazcam! :))))

New York Muhtari dedi ki...

ben de iki gundur disarida muhtesem havalar varken, sinavlar icin sabahliyorum kutuphanenin buz gibi salonlarinda..

insallah seneye benim de boyle resimlerim olacak.

beklerim mezuniyete Ayse :-))

maria puder dedi ki...

Hiç izleyemedim töreni iki senedir içindeyim. Müptelasıyım :)

daphnevega dedi ki...

gorki,
Evet muhtemelen benim de son kez yaşıt bir mezun görüşüm bu olacak. Olsun yine de yaşasın okulumuz! Gitmeye devam edeceğim!

şafak,
Yaratıcıyız bak ne güzel işte, bi de beğenmezler bizi!
Bi de ne bu şiddet bu celal? Az yazıyorsun; daha çok yaz. Mucizeler bekliyorum senden, sen 2 günde bıkıyorsun, böyle olmazzzz!

new york muhtarı,
Her zamankinden çok istiyorum oraya gelmeyi. Kendime bir kurs ya da seminer bulup 6 aylığına kendimi oraya atsam çok mu şansımı zorlamış olurum diye karışıyor kafam. Belki de senin mezuniyet bahane olur??:)

Irmak,
2 kere! Hımm ne güzel ama inan dışarıdan da güzel, Azıcık kıskançlıkla beraber mutlu mutlu seyrettim :)

Tugc dedi ki...

Ay hiç duymamışım Petek Dinçöz'ü:D
Ben 10 gün sonra yazlığa geçiyorum, sen de gel bize :)

aqua / ~~denizbahcesi~~ dedi ki...

hiç buralara gelipte güneşlenmeye özenme bız buralarda kavruluyoruz

daphnevega dedi ki...

tugce,
Ben de pazartesi gidiyorum ve arada Aydın'a gelme ihtimalim de var! :))

aqua,
deniz kenarında kavrulmak bozkır ikliminde kavrulmaktan daha iyi değil mi??:)

New York Muhtari dedi ki...

gel valla, ben de bu aralar ders calismamak icin bahane ariyorum..bu sicaklarda kutuphane hic cekilmiyor, o kadar cok free events varken

Adsız dedi ki...

Slm,
Blograzziden ulaştığım blogunuzda ODTÜ'lü olmanız ve mezuniyet tören görüntüleri mutlu etti beni. Ben de bu yıl , ODTÜ mezunu 10.yıl madalyamı almak için oradaydım. Tabii aradan bu kadar uzun yıllar geçince bizim ziyaretlere eşler ve çocuklarda ekleniyor. Nasıl olduğunu merak ederseniz http://www.cocuklacocuk.com/?page_id=98