6 Haziran 2008

Photopost
Ama teyze sen çok korkunç görünüyorsun! Çankaya birincisi ne ya? :)))
Rengarenk çiçek. Baba ve hortum.Cornetto. Dondurma değil. Bu külahların adı cornetto. İtalya'da şans getirdiğine inanılıyor, özellikle Napoli'de.


Are you kidding me?

10 yorum:

uwh player dedi ki...

Bence terlikler çok rahat görünüyor. Yazılarınızı dikkatle takip ediyorum da şekilcilikten ziyade rahatlıktan ve kullanım kolaylığından yana bir tutum sergiliyorsunuz. O zaman bu terlikleri elestirmek niye?
Dunyanın en hafif ve rahat seyleri bunlar....

Esra :) - kadincablog.blogspot.com dedi ki...

fatoş abla gerçeken korkunç =)
Ortancalara bayılırım...

deniz ural dedi ki...

Geçen gün bir şey söylemek için müdürün odasına giridim. Masası bu terliklerin tüm renklerinden, bir sürü deseninden vardı. İlk izlenimim şu oldu: Aha, küçükken babaannemin alaturka tuvaletinin kenarına konan tuvalet terliklerinden!

Müdür bozuldu "yakında tüm dünya bunlardan giyecek, çok moda olacak" dedi. Meğer, malzemesi dolayısıyla, plastik görünümünde olsa bile acayip rahat oluyormuş.

Beynimdeki 'en dandiriğinden alaturka tuvalet terliği' izleninmim geçmeden giymem ben bunları gibi geliyor. Gerçi, 80'lerle dalga geçerken yarasa kollar giymeye başladık tekrar, moda nelere kadir.

Pınar dedi ki...

ortancalar can yakıyor çok güzel.

mono dedi ki...

crocs :P

Adsız dedi ki...

O müdürü kutlamak lazim. Dünyayi bilemem ama benim yasadigim sehirde bu sene cok modalar.
gökmavi

si-men! dedi ki...

fatoş abla lakabını korusa da gerçekten ablalık fazından uzaklaşalı yıllar oldu teyzeliğin de ötesinde cadı içerikli filmlerin kötü karakterlerine benziyor kendisi, korkunç.

crocslara gelince, bu modelleri iğrenç olsa da daha da iğrenç olanı onların içine çorapla giyilmesidir.(beyaz mümkünse)

anneme geçen yaz hediye diye başka bir modelini almıştım çok severek, zira şu modellerden nefret ediyorum.

eda dedi ki...

Moda diye bu alaturka tuvalet terliklerini yüceltenleri anlamıyorum. Ayrıca altıüstü bir plastik parçasının o kadar para olmasına inanamıyorum. Semt pazarlarında kesin aynı model ve daha ucuza olanları vardır :)

Eda

Ayse dedi ki...

uwh,
hahahahaaaa. çirkin ama :)

esra,
yani kadını afişe koymak kimin fikri, okula kayıt yaptıranlar artabilir mi bu sayede? :)

deniz,
:) evet rahat olabilir kabul ediyorum hatta bence çocuklarda şirin bile duruyor ama kocaman insanlarda olacak iş değil. bu kadar rahatımıza düşkün olduğumuzu bilmiyodum gerçekten.

pınar,
ben de ortanca olduklarını öğrenmiş oldum sizlerin sayesinde :)

mono,
:) hiç sorma.

gökmavi,
burada çok yaygın değil ama yine de sanırım bu yaz çok göreceğiz. ben kendi adıma şimdiden görmeye başladım, kaçış yok :)

simen,
ankara'nın her yeri bu afişlerle dolu, sen de gördün mü?:) bu corcsların oldukça zarif babetleri varmış, mesela görsem alabilirim. ama bu model hakikaten tartışma kabul etmiyor.

eda,
geldikleri gibi giderler, inşallah :)

uwh player dedi ki...

Kahrolsun şekilcilik diyorum...